Strony zagraniczne:
Beton i zaprawy
Domieszki do betonu i zapraw
Powierzchniowa pielęgnacja
Powłoki elewacyjne dyspersyjne i mineralne, farby malarskie
Budowa - Basen - Weterynaria
Farby malarskie, preparaty gruntujące, ochrona drewna, likwidacja pleśni

Login Form

Szukaj

Zaloguj

Kontakt

STACHEMA Polska sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 49
21-040 Świdnik

tel. +48 81 745 46 60
fax +48 81 745-46-61
E-mail:zamowienia[at]stachema.pl

Exin Eko

Exin Eko - akrylowa farba lateksowa o dużej wydajności, odporna na zmywanie i ścieranie, do malowania sufitów oraz ścian wewnątrz pomieszczeń.

 

Exin Eko to wodorozcieńczalna, odporna na zmywanie i ścieranie lateksowa farba malarska przeznaczona do malowania ścian, sufitów i innych powierzchni wewnątrz budynków takich jak: powierzchnie cementowe, wapienne, gipsowo-kartonowe, gipsowe oraz powierzchnie papierowe, aglomerowane materiały drewnopochodne (płyty OSB, wiórowe, klejone, itp.). Powłoka jest w pełni zmywalna i nie zawiera szkodliwych dla zdrowi składników i dlatego może być przeznaczona do wnętrz o wysokich wymaganiach higienicznych – pokoje dziecięce, szkoły, przedszkola, kuchnie, stołówki, szpitale, hotele, itp. Powłoka może sporadycznie stykać się z artykułami spożywczymi, ale nie jest do tego przeznaczona.Produkt posiada atest PZH.

Produkowana jest w nieznormalizowanym białym kolorze, można kolorować barwnikami malarskimi. Doskonała jako baza do mechanicznych mieszalników barwiacych.

Dostępne opakowania: 5l, 10l