Strony zagraniczne:
Beton i zaprawy
Domieszki do betonu i zapraw
Powierzchniowa pielęgnacja
Powłoki elewacyjne dyspersyjne i mineralne, farby malarskie
Budowa - Basen - Weterynaria
Farby malarskie, preparaty gruntujące, ochrona drewna, likwidacja pleśni

Login Form

Szukaj

Zaloguj

Kontakt

STACHEMA Polska sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 49
21-040 Świdnik

tel. +48 81 745 46 60
fax +48 81 745-46-61
E-mail:zamowienia[at]stachema.pl

Lignofix lakierobejca silnowarstwowa

Grubo kryjąca, wodorozcieńczalna lakierobejca o podwyższonej zawartości wosku, przeznaczona do wszystkich powierzchni drewnianych użytkowanych we wnętrzach i na zewnątrz.

 

PRZEZNACZENIE: Do zabezpieczania wszystkich powierzchni drewnianych użytkowanych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń takich jak: balustrady balkonów, drewniane elewacje, pergole, meble ogrodowe, okna, drzwi, itp. Nie zawiera substancji rozpuszczalnikowych, może być stosowana przez alergików oraz w zamkniętych pomieszczeniach a powłoka jest bardziej elastyczna przez co jest odporniejsza na pękanie i łuszczenie się.

WŁAŚCIWOŚCI: Lakierobejca nadaje drewnu piękny wygląd i aksamitny, lekki połysk. Jest bardzo łatwa w użyciu. Zabezpiecza, chroni i pielęgnuje drewno zachowując jego piękno. Nie zaleca się używać do samodzielnego malowania powierzchni podłogowych (jako warstwę końcową należy użyć dodatkowego produktu przeznaczonego do podłóg).

DOSTĘPNE KOLORY: sosna, wiąz, pinia, dąb, pomarańcza, wiśnia, mahoń, złoty dąb, brąz, maranti, orzech, wenge, bezbarwny, biały, antyczna biel, antyczna szarość, antyczny brąz. Ostateczny uzyskany kolor zależy od gatunku i sposobu obróbki malowanego drewna oraz liczby naniesionych warstw! Wszystkie kolory można wzajemnie mieszać.

WYDAJNOŚĆ: 15 m2/l (przy jednokrotnym malowaniu)

 


Pobierz informacje szczegółowe: