Strony zagraniczne:
Beton i zaprawy
Domieszki do betonu i zapraw
Powierzchniowa pielęgnacja
Powłoki elewacyjne dyspersyjne i mineralne, farby malarskie
Budowa - Basen - Weterynaria
Farby malarskie, preparaty gruntujące, ochrona drewna, likwidacja pleśni

Login Form

Szukaj

Zaloguj

Kontakt

STACHEMA Polska sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 49
21-040 Świdnik

tel. +48 81 745 46 60
fax +48 81 745-46-61
E-mail:zamowienia[at]stachema.pl

Lignofix Emalia

Lignofix Emalia - wodorozcieńczalna farba na bazie spoiwa akrylowego do drewna i metalu do stosowania na zewnątrz i wewnątrz.

 

Zastosowanie

Lignofix Emalia to wodorozcieńczalna farba na bazie spoiwa akrylowego do stosowania na zewnątrz i wewnątrz, przeznaczona do malowania drewna i konstrukcji drewnianych, płyt wiórowych i azbestowo-cementowych, pokryć dachowych, betonu oraz elementów metalowych pokrytych warstwą antykorozyjną. Satynowy mat powłoki nadaje przedmiotom elegancki wygląd. Efekt antyblokujący zapobiega lepkości i poprawia właściwości użytkowe powłoki w przypadku aplikacji na okna i drzwi.

DOSTĘPNE KOLORY: Biały, kość słoniowa, żółty, ochra, pomarańczowy, czerwony, szary, niebieski, zielony, ceglasty, jasny brąz, kawowy, czekoladowy, czarny.

Wszystkie kolory można wzajemnie mieszać.Uwaga: Jednolitość odcieni gwarantowana jest w tej samej partii produkcyjnej. Aby uniknąć różnic w odcieniach, w przypadku korzystania z kilku opakowań, zaleca się wymalowanie powierzchni produktem z tej samej partii produkcyjnej lub jednolite wymieszanie zawartości opakowań z różnych partii.

WYDAJNOŚĆ: 12 m2/l (przy jednokrotnym malowaniu)


 


Pobierz informacje szczegółowe